H3KNISA lektori

Potenciál našich lektorov je pre vás odomknutý

To je ten náš Matúš

INFLUENCER

Sociálne siete a ich pozlátko

Ambasádor H3KNISA a úspešný influencer TO JE TEN NÁŠ MATÚŠ na svojom workshope otvorí tému Sociálne siete a ich pozlátko a podebatuje o viacerých stránkach influencerstva.

Bekim

INFLUENCER

No stres - Shit happens

Bekim na svojom workshope bude hovoriť o tom, ako sa ani v beznádejných situáciách nevzdávať, ako je dôležité makať na sebe, aj keď iní hovoria, že to už nejde a že život = party.

Val a Miška

SEXUÁLNA VÝCHOVA

Nahota a hranice súkromia v online svete

S Val A Miškou zo Sexuálnej výchovy môžete otvorene, bez ostychu a blbého pocitu otvárať akékoľvek témy týkajúce sa vzťahov a sexu. Začnú však témou: Nahota a hranice súkromia v online svete.

Valentína Sedileková

CHUŤ ŽIŤ

Kam až môže zájsť túžba po štíhlosti?

Valentína si prešla anorexiou a bulímiou, dnes pomáha dievčatám aj chlapcom cez neziskovú organizáciu Chuť žiť. Na interaktívnom workshope môžete v úprimnej atmosfére spoločne prísť na odpovede na otázky o poruchách príjmu potravy, body shamingu a o tom, prečo tak veľmi túžime po štíhlosti či veľkých svaloch.

Filip Schlosser

FINANCOPÉDIA

Všetko o financiách na strednej

Na svojom workshope podiskutuje o všetkom čo potrebujete na strednej škole vedieť o svete financií a ako správne by mali h3knúť život k lepšiemu.

Sima Jurovatá

MLADÍ ZA KLÍMU

Každý môže byť greenfluencer

Sima je dhoročná dobrovoľníčka, ktorá nahráva podcasty s enviro tematikou, organizuje diskusie na enviro témy a aktívne spravuje stránku Mladí za klímu. Môžete s ňou rozoberať mnohé ekologické témy, ale aj to, ako sa stať greenfluencerom.

Marek Mach

MLADÍ PROTI FAŠIZMU

Občiansky aktivizmus a extrémizmus

Nemenej zaujímavý, a hlavne veľmi aktuálny, bude workshop s MAREKOM MACHOM, ktorý je spoluzakladateľ združenia OZ Mladí, mladých ľudí, ktorí stoja aj za známymi Správy Mladí, Mladí za klímu a Mladí proti fašizmu. Môžete s ním diskutovať na rôzne spoločenské témy, ktoré by mladým ľuďom nemali byť ľahostajné. Zvlášť sa bude venovať téme Občianskeho aktivizmu a extrémizmu.

La Florita

FASHION INFLUIENCERKA

Upcyklácia - dokážeme nosiť textilný odpad?

Slow fashion blogerka, ktorá nenúti nakupovať. Na workshope zistíte, ako sa h3kla a vyskúšala si rok bez nákupov. Tiež sa stala súčasťou celosvetového hnutia Fashion Revolution a začala sa venovať udržateľnej móde. Naučí vás upcyklovať – tvoriť z textilného odpadu a inšpiruje vás ako premeniť staré a nenosené oblečenie na krásne kúsky.

Filip Jovanovič
a Viliam Štajgár

JOVITEP

Nápad podnikať už na strednej

Tvrdia, že nápadov na podnikanie vidia veľa. S prvým začali ešte na strednej škole. Svoj príbeh a svoje skúsenosti s rozbehom podnikania prídu porozprávať FILIP JOVANOVIČ A VILIAM ŠTAJGÁR z Jovitepu.

Marek Keveš

TRÉNER – THE KING OF THE NORTH

Telo ako dôkaz

Marek popiera zákony fyziky – neustále pozitívny tréner, výživový poradca, je prvý víťaz (dnes už svetovej) súťaže King of the North, a ďalšie roky jej spoluorganizátor. Začal na sebe a svojich snoch makať už na strednej. Môžete s ním debatovať o tom, čoho všetkého môže byť Telo ako dôkaz.

Lyrik H

RAPER

Celoživotný H3KER

Písal básne už na základnej, rapovať začal na strednej škole. je jedným zo zakladateľov rapu na Slovensku a veľký nadšenec zenu. Na svojom workshope porozpráva o svojej ceste celoživotného h3kera a rapera, o výzvach, omyloch a víťazstvách na ceste k sebarealizácii.

Rado Hoppej

NIE JE TÚRA BEZ ŠTÚRA

Aj cestovanie po Slovensku ti môže h3knúť život

Po 3 rokoch v zahraničí sa Rado vrátil späť na Slovensko a stal sa z neho turista vo vlastnej krajine. Na svojom workshope ukáže, že aj Slovensko ukrýva veľa zaujímavých a unikátnych miest, ktoré nám môže závidieť celý svet. A hlavne, že cestovaním objavíte aj svet v sebe.

Martin Jakubis

HALUŠKÁREŇ

Podnikanie - Spraviť z ničoho niečo nemusí byť len frázou

Podnikateľ a športovec na svojom workshope porozpráva ako rozbehol v pozícii čerstvého absolventa z minimálneho kapitálu svoj podnikateľský plán a počas pandémie našiel dieru na trhu v gastro segmente. Prezradí tiež, odkiaľ čerpá svoje ďalšie podnikateľské plány a inovatívne nápady. A tiež ako popritom všetkom stíha aktívne poloprofesionálne športovať.

Maroš a Juraj

PSYCHOLÓG A SOCIÁLNY PORADCA OZ PRIMA

Návyky, zlozvyky, závislosti

Maroš Mušinka a Juraj Smolík pracujú niekoľko rokov v občianskom združení Prima, ktoré pracuje v oblasti závislostí, najmä drogových. Na workshope s nimi debatujú o experimentovaní s drogami, alkoholom a tabakovými výrobkami. Taktiež o tom, ako závislosti vznikajú, prečo sme závislí, na čom môžeme byť závislý a aké sú možnosti prevencie a pomoci.

Chceš byť tiež H3KNISA lektorom?
Napíšte nám na:

H3KNISA
na školách

Ako prihlásiť školu

Lektori

Generácia
3K

Aktuality

Na veku
záleží