H3KNISA lektori

Potenciál našich lektorov je pre vás odomknutý

To je ten náš Matúš

INFLUENCER

Sociálne siete a ich pozlátko

Ambasádor H3KNISA a úspešný influencer TO JE TEN NÁŠ MATÚŠ na svojom workshope otvorí tému Sociálne siete a ich pozlátko a podebatuje o viacerých stránkach influencerstva.

Bekim

INFLUENCER

No stres - Shit happens

Bekim na svojom workshope bude hovoriť o tom, ako sa ani v beznádejných situáciách nevzdávať, ako je dôležité makať na sebe, aj keď iní hovoria, že to už nejde a že život = party.

Miška a Denis

SEXUÁLNA VÝCHOVA

Nahota a hranice súkromia v online svete

S Miškou a Denisom zo Sexuálnej výchovy môžete otvorene, bez ostychu a blbého pocitu otvárať akékoľvek témy týkajúce sa vzťahov a sexu. 

Valentína Sedileková

CHUŤ ŽIŤ

Kam až môže zájsť túžba po štíhlosti?

Valentína si prešla anorexiou a bulímiou, dnes pomáha dievčatám aj chlapcom cez neziskovú organizáciu Chuť žiť. Na interaktívnom workshope môžete v úprimnej atmosfére spoločne prísť na odpovede na otázky o poruchách príjmu potravy, body shamingu a o tom, prečo tak veľmi túžime po štíhlosti či veľkých svaloch.

Filip Schlosser

FINANCOPÉDIA

Všetko o financiách na strednej

Na svojom workshope podiskutuje o všetkom čo potrebujete na strednej škole vedieť o svete financií a ako správne by mali h3knúť život k lepšiemu.

Sima Jurovatá

MLADÍ ZA KLÍMU

Každý môže byť greenfluencer

Sima je dhoročná dobrovoľníčka, ktorá nahráva podcasty s enviro tematikou, organizuje diskusie na enviro témy a aktívne spravuje stránku Mladí za klímu. Môžete s ňou rozoberať mnohé ekologické témy, ale aj to, ako sa stať greenfluencerom.

Marek Mach

MLADÍ PROTI FAŠIZMU

Občiansky aktivizmus a extrémizmus

Nemenej zaujímavý, a hlavne veľmi aktuálny, bude workshop s MAREKOM MACHOM, ktorý je spoluzakladateľ združenia OZ Mladí, mladých ľudí, ktorí stoja aj za známymi Správy Mladí, Mladí za klímu a Mladí proti fašizmu. Môžete s ním diskutovať na rôzne spoločenské témy, ktoré by mladým ľuďom nemali byť ľahostajné. Zvlášť sa bude venovať téme Občianskeho aktivizmu a extrémizmu.

La Florita

FASHION INFLUIENCERKA

Upcyklácia - dokážeme nosiť textilný odpad?

Slow fashion blogerka, ktorá nenúti nakupovať. Na workshope zistíte, ako sa h3kla a vyskúšala si rok bez nákupov. Tiež sa stala súčasťou celosvetového hnutia Fashion Revolution a začala sa venovať udržateľnej móde. Naučí vás upcyklovať – tvoriť z textilného odpadu a inšpiruje vás ako premeniť staré a nenosené oblečenie na krásne kúsky.

Filip Jovanovič
a Viliam Štajgár

JOVITEP

Nápad podnikať už na strednej

Tvrdia, že nápadov na podnikanie vidia veľa. S prvým začali ešte na strednej škole. Svoj príbeh a svoje skúsenosti s rozbehom podnikania prídu porozprávať FILIP JOVANOVIČ A VILIAM ŠTAJGÁR z Jovitepu.

Marek Keveš

TRÉNER – THE KING OF THE NORTH

Telo ako dôkaz

Marek popiera zákony fyziky – neustále pozitívny tréner, výživový poradca, je prvý víťaz (dnes už svetovej) súťaže King of the North, a ďalšie roky jej spoluorganizátor. Začal na sebe a svojich snoch makať už na strednej. Môžete s ním debatovať o tom, čoho všetkého môže byť Telo ako dôkaz.

Lyrik H

RAPER

Celoživotný H3KER

Písal básne už na základnej, rapovať začal na strednej škole. je jedným zo zakladateľov rapu na Slovensku a veľký nadšenec zenu. Na svojom workshope porozpráva o svojej ceste celoživotného h3kera a rapera, o výzvach, omyloch a víťazstvách na ceste k sebarealizácii.

Rado Hoppej

NIE JE TÚRA BEZ ŠTÚRA

Aj cestovanie po Slovensku ti môže h3knúť život

Po 3 rokoch v zahraničí sa Rado vrátil späť na Slovensko a stal sa z neho turista vo vlastnej krajine. Na svojom workshope ukáže, že aj Slovensko ukrýva veľa zaujímavých a unikátnych miest, ktoré nám môže závidieť celý svet. A hlavne, že cestovaním objavíte aj svet v sebe.

Martin Jakubis

HALUŠKÁREŇ

Podnikanie - Spraviť z ničoho niečo nemusí byť len frázou

Podnikateľ a športovec na svojom workshope porozpráva ako rozbehol v pozícii čerstvého absolventa z minimálneho kapitálu svoj podnikateľský plán a počas pandémie našiel dieru na trhu v gastro segmente. Prezradí tiež, odkiaľ čerpá svoje ďalšie podnikateľské plány a inovatívne nápady. A tiež ako popritom všetkom stíha aktívne poloprofesionálne športovať.

Maroš a Juraj

PSYCHOLÓG A SOCIÁLNY PORADCA OZ PRIMA

Návyky, zlozvyky, závislosti

Maroš Mušinka a Juraj Smolík pracujú niekoľko rokov v občianskom združení Prima, ktoré pracuje v oblasti závislostí, najmä drogových. Na workshope s nimi debatujú o experimentovaní s drogami, alkoholom a tabakovými výrobkami. Taktiež o tom, ako závislosti vznikajú, prečo sme závislí, na čom môžeme byť závislý a aké sú možnosti prevencie a pomoci.

Rasťo Baránek

ŠPORTOVEC 

 

Ako "vybicyklovať" z detskej izby do sveta

Rasťo je rodák z Považskej Bystrice a 14 rokov súťaží na horských bicykloch v disciplíne zjazd. Na workshope vám ukáže, ako sa môže chlapec bez športovej minulosti, zázemia alebo súhlasu rodičov dostať medzi svetovú špičku, stať sa majstrom Slovenska, živiť sa tým, čo má naozaj rád a akú úlohu v jeho živote zohral šport. Porozpráva tiež o tom, či športovec v dnešnej dobe má hodnotu aj bez sociálnych sietí a či je dôležitejší výsledok alebo kvalitný príspevok na Instagrame.

Chceš byť tiež H3KNISA lektorom?
Napíšte nám na:

H3KNISA
na školách

Ako prihlásiť školu

Lektori

Generácia
3K

Aktuality

Na veku
záleží